19:43 30.07.2021

РНБО ухвалила рішення ввести публічний моніторинг якості води

1 хв читати
РНБО ухвалила рішення ввести публічний моніторинг якості води

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) України ухвалила рішення ввести публічний моніторинг якості води, повідомив секретар РНБО України Олексій Данілов.

"Друга доповідь це була доповідь щодо якості води. У нас на сьогодні всі розуміють, що те, що ми з вами вживаємо - це і є наше здоров'я. Окремо була доповідь, що буде доручення: кожна громада повинна розуміти, яка якість води. Буде моніторинг системи публічний, і всі жителі тих чи інших територій будуть розуміти, яку воду місцева влада подає там, де є централізоване водопостачання", - сказав Данілов на брифінгу за результатами засідання РНБО в Краматорську в п'ятницю.

За його словами, окремо порушувалося питання забезпечення якісною водою перед 1 вересня дитячих садків, лікарень і шкіл. Данілов уточнив, що в Україні дитячих садків і шкіл зараз налічується 33 тис. 318.

"Вони всі зараз поставлені на моніторинг. Більше того, там, де немає централізованої каналізації, на цьому засіданні ми ухвалили рішення забезпечити, щоб вона там обов'язково з'явилася найближчим часом, щоб вони зняли це питання в XXI столітті", - додав секретар РНБО.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА