19:41 30.07.2021

Президент поставив завдання не підвищувати вартість е/е для вразливих верств населення

1 хв читати
Президент поставив завдання не підвищувати вартість е/е для вразливих верств населення

Президент України Володимир Зеленський поставив завдання не допустити підвищення тарифів на електроенергію для вразливих верств населення, і таке рішення ухвалила Рада національної безпеки і оборони (РНБО), повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

"Президент ставить завдання - в жодному разі не повинні бути підвищені тарифи для вразливих верств населення. І ми це обов'язково маємо зробити. Таке рішення на засіданні РНБО ухвалено", - сказав він на брифінгу за результатами виїзного засідання РНБО у Краматорську в п'ятницю.

За його словами, влада нікому не дозволить маніпулювати тарифами.

Як повідомлялося, впровадження нових тарифів, яке передбачалося 1 серпня, за рішенням уряду перенесено на місяць, до 1 вересня. Передбачався розподіл споживачів на кілька категорій залежно від обсягів споживання. Найнижчим, менше за нинішній 1,68 грн/кВт-год, планувався тариф для споживання в 100 кВ-год на місяць, найвищим до 3,4 грн/кВт-год для споживання від 500 кВт-год.

Нацбанк, відповідно до опублікованого в п'ятницю інфляційного звіту, очікує в третьому кварталі зростання цін на електроенергію для населення з диференційованими тарифами залежно від обсягів споживання, яке додасть 0,3 процентного пункту до інфляції. "У 2022-2023 роках темпи зростання цін на електроенергію також будуть одними з найвищих серед компонентів інфляції через приведення їх до економічно обґрунтованого рівня", - зазначив НБУ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА