07:10 31.07.2021

Для боротьби з COVID-19 недостатньо вакцинації, потрібно носити маски та дотримуватися соціальної дистанції - дослідження

1 хв читати
Для боротьби з COVID-19 недостатньо вакцинації, потрібно носити маски та дотримуватися соціальної дистанції - дослідження

Для продовження боротьби з коронавірусом, недостатньо тільки вакцинуватися, необхідно також носити маски та дотримуватися соціальної дистанції, пише в п'ятницю видання The Hill з посиланням на дослідження, опубліковане в журналі Nature Scientific Reports.

"Згідно з отриманими нами результатами, політикам і людям слід розглянути можливість збереження немедикаментозних заходів і норм поведінки, які знижують поширення вірусу на весь період вакцинації", - повідомляється в дослідженні.

Такі заходи захисту покликані не тільки допомогти зупинити поширення інфекції, але і попередити появу нових штамів, зазначається в публікації.

"Ми виявили, що швидкі темпи вакцинації знижують ймовірність появи стійкого штаму (коронавірусу - ІФ)", - вважають експерти.

"Як не дивно, якщо ослаблення немедикаментозних методів припадало на час, коли більшість населення вже була вакцинована, ймовірність появи стійкого штаму значно збільшувалася", - пояснюється в статті.

Згідно з дослідженням, вірус не перестане мутувати, поки майже все населення планети не буде вакциновано.

Агентство охорони здоров'я США на початку цього тижня змінило свої рекомендації з носіння масок, порадивши повністю вакцинованим американцям надягати маски в приміщеннях, коли вони перебувають у районах з "істотною" і "високою" ймовірністю передачі вірусу COVID-19.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА