Інтерфакс-Україна
12:50 31.07.2021

Анталія та інші постраждалі від лісових пожеж провінції Туреччини оголошені зонами лиха

1 хв читати
Анталія та інші постраждалі від лісових пожеж провінції Туреччини оголошені зонами лиха

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган у суботу оголосив зонами лиха райони кількох турецьких провінцій, що постраждали від сильних природних пожеж, передає телеканал TRT World.

Ердоган повідомив, що в список "зон стихійних лих, що зачіпають життя людей", внесено провінції Анталія, Мугла, Мерсін, Адана і Османіє.

Крім того, турецький президент пообіцяв зробити все необхідне для відновлення постраждалих районів.

Природні пожежі продовжують вирувати в шести турецьких провінціях: крім перерахованих вище районів осередки загоряння залишаються в провінції Кайсері. Однак, за словами міністра сільського та лісового господарства Туреччини Бекіра Пакдемірлі,"у боротьбі з пожежами намітилася позитивна динаміка". Він зазначив, що вже 60 осередків загоряння перебувають "під контролем".

Ердоган 30 липня закликав дочекатися підсумків проведеного владою розслідування причин виникнення приблизно в один час одразу декількох сильних природних пожеж у країні. Він наголосив, що одна з версій фахівців – це диверсія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У ЦПД спростували можливість російського десанту в Одеську область і назвали це ворожими вкидами

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА