Інтерфакс-Україна
21:27 01.08.2021

У результаті ДТП у Миколаївській області загинув водій

1 хв читати
У результаті ДТП у Миколаївській області загинув водій

У с. Червоне (Миколаївська обл.) помер водій Peugeot через зіткнення автомобіля з деревом, повідомляє прес-служба Національної поліції Миколаївській області ввечері в неділю.

"Сьогодні близько 17:15 поблизу перехрестя вулиці Кругової та провулку 2-го Ярового в селі Червоне (Вітовський район) 26-річний водій, керуючи автомобілем Peugeot, за попередніми даними, не впорався з керуванням, здійснив виїзд за межі проїзної частини та допустив зіткнення з деревом", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, в результаті тілесних ушкоджень, отриманих під час ДТП, чоловік помер у кареті швидкої допомоги.

Правоохоронці встановлюють обставини і причини ДТП.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Знеструмлення у чотирьох областях після атак, у більшості регіонів застосовано аварійні відключення - Міненерго

Свириденко і Сибіга обговорили з дипломатичним корпусом мобілізацію додаткової енергетичної та військової допомоги для України

Зустріч в Абу-Дабі почнеться ввечері - радник Зеленського

Федоров підписав наказ про запуск проєкту Mission Control — систему управління дронами в бойовій екосистемі DELTA

Українська армія чисельністю в 1 млн має бути основою Європейських сил – Зеленський

У Святошинському районі Києва сталась пожежа на території складів, може погіршитись стан повітря - влада

Кличко заявив про опорні пункти обігріву в Києві і знову закликав жителів з за можливості виїхати з міста

Пакет процвітання потребує доопрацювання, але майбутнє його позитивне – Зеленський

Зеленський: сторони в Абу-Дабі будуть обговорювати ключове питання Донбасу

У складі делегації в ОАЕ також буде Скібицький і дипломати – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА