07:13 02.08.2021

Ситуація із забрудненням річок в Україні "не гірша, ніж у Європі"

1 хв читати
Ситуація із забрудненням річок в Україні "не гірша, ніж у Європі"

За результатами скринінгу головних річок України: Дніпра, Дністра, Сіверського Дінця, стан води в країні не гірше, ніж у сусідів в Європі, повідомив у недільному інтерв'ю телеканалу "Дім" заступник міністра екології та природних ресурсів України Михайло Хорєв.

"Боятися насправді поки що нічого. Ми не можемо сказати, що у нас стан значно гірше, ніж у сусідів в Європі ... Ми фіксуємо, скажімо, метали, але у нас немає фактично ртуті у воді, дуже добре. А в європейських річках є така проблема, і вони з цим активно борються. Словаки, які робили у нас скринінг, залишилися задоволені результатом. Вони сказали, що загалом ваші річки знаходяться в набагато кращому стані, ніж усі про них думають", - заявив заступник міністра.

Також Хорєв повідомив, що у воді є сліди "ковідних" фармпрепаратів. Вживані українцями таблетки, уколи, виводяться з організму і рано чи пізно потрапляють у воду.

При цьому він наголосив, що "в Європі відбувається те ж саме, є і хороші модернізовані очисні споруди, але є і старі. Навіть провідні країни - Німеччина і Франція... не досягли хорошого стану води".

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА