Інтерфакс-Україна
12:56 02.08.2021

Англомовний онлайн-марафон із нагоди 30-річчя незалежності України відбудеться на ресурсах українських дипустанов 24 серпня

1 хв читати
Англомовний онлайн-марафон із нагоди 30-річчя незалежності України відбудеться на ресурсах українських дипустанов 24 серпня

На онлайн-ресурсах українських дипломатичних установ 24 серпня відбудеться англомовний марафон, присвячений Дню Незалежності України, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"24 серпня в усіх часових поясах, від Токіо до Сан-Франциско, на всіх онлайн-ресурсах закордонних дипломатичних установ України в соціальних мережах транслюватимуть англомовний онлайн-марафон, присвячений українській незалежності. Участь у ньому візьмуть багато відомих особистостей, і українських, і закордонних. Проект покаже світу сучасну, інноваційну та креативну Україну, яка динамічно розвивається", - сказав Кулеба на всеукраїнському форумі "Україна 30. Імідж України" в Києві в понеділок.

За словами міністра, посольства України в усьому світі готують урочисті прийоми.

"Ми покажемо іноземним гостям сучасні українські культурні проекти, почастуємо їх автентичними українськими стравами від провідних українських шеф-кухарів", - додав він.

Кулеба зазначив, що 23 серпня буде запущено масштабну міжнародну промо-кампанію України на BBC.

"Ми залучили міжнародне креативне агентство Saatchi&Saatchi й команду українського відеографа Назара Дороша, які підготували класне промо-відео України. Воно розповість багатомільйонній аудиторії BBC про країну інноваторів, інженерів, винахідників, креативних підприємців. У співпраці з редакторською компанією BBC ми створюємо спеціальний розділ про Україну, відкриту для партнерств, інвестицій та міжнародних проектів", - наголосив він.

Промо-кампанія на BBC триватиме до листопада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація в Парижі наголосила на важливості повернення вивезених в РФ дітей і звільнення бранців – Єрмак

Україна та США підписали меморандум щодо угоди про економічне партнерство - Свириденко

Україна та США підписали меморандум щодо угоди про економічне партнерство - Свириденко

Рубіо мав розмову з Лавровим після переговорів у Парижі

Зеленський після зустрічі делегацій у Парижі: доповнюємо й уточнюємо наші позиції та працюємо заради реальної безпеки

Зеленський замінив голів Сумської та Луганської обладміністрацій – укази

Українська делегація в Парижі наголосила на важливості повернення вивезених в РФ дітей і звільнення бранців – Єрмак

Уряд Італії продовжуватиме захищати своє бачення відносин між ЄС та США – голова МЗС після зустрічі Мелоні з Трапом

Сибіга після зустрічі в Парижі: Посилення тиску на РФ має вирішальне значення для досягнення миру

Макрон повідомив, що на зустрічі делегацій в Парижі координував дії з Зеленським

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА