13:40 02.08.2021

Правопорядок у День незалежності України забезпечуватимуть понад 2 тис. нарядів поліції - Монастирський

2 хв читати
Правопорядок у День незалежності України забезпечуватимуть понад 2 тис. нарядів поліції - Монастирський

Правопорядок під час заходів на честь Дня незалежності України забезпечуватимуть понад 2 тис. нарядів поліції у всій країні, заявив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

"З 16 серпня у всій Україні нестимуть чергування понад 2 тис. нарядів поліції. Лише в місті Києві в дні святкування будуть задіяні понад 10 тис. поліцейських та нацгвардійців, які спостерігатимуть і гарантуватимуть безпеку. З 21 серпня всі сили та засоби МВС будуть переведені на посилений режим роботи", - сказав Монастирський під час Форуму "Україна 30. Імідж України".

Він також зазначив, що МВС на базі Національної поліції розгорне міжвідомчий ситуаційний центр, який у режимі 24/7 забезпечуватиме координацію безпеки із залученням сил Державної прикордонної служби, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби та Національної гвардії.

Крім того, будуть задіяні підрозділи швидкого реагування, вибухотехніки, кінологи, і додаткові оперативно-слідчі групи, авіаційні сили та сили водної поліції, а також проведені оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на запобігання незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів та вибухових речовин.

За словами Монастирського, поруч із усіма локаціями святкування будуть розміщені пожежно-рятувальна та спеціальна техніка, а також чергуватимуть загони рятувальників.

Однією з новацій гарантування безпеки стане застосування підрозділами кіберполіції алгоритму реагування на кіберзагрози в режимі 24/7 із метою оперативного прикриття українського кібер-сегмента.

"До всіх цих заходів наші громадяни мають з розумінням поставитися. Заходи безпеки до свята, які будуть безпрецедентними", - підсумував він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА