Інтерфакс-Україна
16:40 02.08.2021

На грецьких островах через сильну спеку палають пожежі

2 хв читати
На грецьких островах через сильну спеку палають пожежі

У Греції спалахнули великі пожежі через рекордні температури - за прогнозами, стовпчик термометра може сягнути у понеділок позначки в 45 градусів за Цельсієм, повідомляють західні ЗМІ.

За даними ЗМІ, у понеділок пожежники намагалися локалізувати великі займання на півострові Пелопоннес та острові Родос, де зафіксовані високі температури повітря. Прем'єр Кіріакос Міцотакіс заявив, що Греція зіткнулася з найсильнішою спекою з 1987 року.

Як зазначає преса, посилаючись на Афінську національну обсерваторію, пожежа на Пелопоннесі в області Ахая, яка спалахнула минулої суботи, охопила вже понад 3 тис. гектарів території соснових лісів та оливкових гаїв.

Влада провела евакуацію жителів з п'яти населених пунктів на березі моря. Щонайменше вісім людей госпіталізовані з опіками та респіраторними проблемами.

Станом на понеділок вогонь не вдалося взяти під контроль, про це Афінському інформаційному агентству повідомила Метеорологічна служба Греції.

При цьому, як зазначають ЗМІ, влада заявляє про поліпшення ситуації з пожежами на острові Родос.

"На світанку на Родосі ситуація була набагато краще, ніж днем раніше", - наводять ЗМІ слова із заяви губернатора Південних Егейських островів Йоргоса Хадзімаркоса.

За його словами, вогонь на Родосі "майже перебуває під контролем".

На острові також спостерігалися пошкодження електромережі, однак їх вдалося відновити.

У неділю влада евакуювала центральну область острова, відому як "Долина метеликів". Зазначається, що цей район має популярність у туристів та любителів походів.

Згідно з даними метеорологічної служби, мінімальна температура не опуститься нижче 26-27 градусів за Цельсієм у всій країні, що посилить "відчуття дискомфорту".

Лісові пожежі вже шостий день продовжують вирувати і в сусідній Туреччині.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

Іранський режим двічі намагався вбити Трампа, заявляє Нетаньягу

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

Через черговий ракетний удар Ірану по Ізраїлю загинули троє людей і щонайменше 14 поранених

Напередодні саміту G7 президентка ЄК і Трамп обговорили ситуацію на Близькому Сході та в Україні

Окупанти втратили 210 військових на покровському напрямку, ще один бій триває - Генштаб

Ізраїльські сили ППО збивають ракети, запущені з території Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА