Інтерфакс-Україна
12:47 03.08.2021

Головнокомандувач ЗСУ Залужний тимчасово заборонив посадовцям відвідувати зону проведення ООС

1 хв читати
Головнокомандувач ЗСУ Залужний тимчасово заборонив посадовцям відвідувати зону проведення ООС

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний упровадив тимчасову заборону на відвідування посадовими особами зони проведення Операції об'єднаних сил, через що візит голови Верховної Ради Дмитра Разумкова у зону проведення ООС, запланований на 3 серпня, було скасовано.

Як зазначає прес-служба апарату парламенту, про відповідну заборону Залужний поінформував ввечері 2 серпня.

"Пізно ввечері, напередодні відрядження, головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний повідомив про тимчасову заборону відвідування посадовими особами зони проведення Операції об'єднаних сил", - ідеться в повідомленні, розміщеному на сайті парламенту.

У ньому наголошується, що основною метою відрядження Разумкова мало стати ознайомлення з поточною політикою безпеки та оперативною ситуацією в районі проведення ООС, а також спілкування з місцевими жителями і військовослужбовцями української армії.

Пізніше на сторінці головнокомандувача ЗСУ у Facebook з'явилася інформація про те, що заборону впроваджено на десять діб.

"Мною було прийнято рішення про тимчасову заборону до десяти днів відвідування району проведення Операції об’єднаних сил посадовими особами та парламентарями у зв’язку з процесом прийому-передачі посади командувача Операції об'єднаних сил. Цей процес має відбутися у спокійній робочій обстановці для забезпечення безперебійного виконання завдань з оборони держави. Сподіваюся на розуміння політиків та посадовців", - ідеться в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Покровську під час обстрілу поранені троє дітей

Пєсков підтвердив інформацію про підготовку розмови Путіна й Трампа у вівторок

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА