14:09 03.08.2021

Зеленський підписав закон про посилення соціальних гарантій для людей з інвалідністю

1 хв читати
Зеленський підписав закон про посилення соціальних гарантій для людей з інвалідністю

Президент Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю (№1664-ІХ), який Верховна Рада ухвалила 15 липня.

Як повідомляє прес-служба глави держави у вівторок, цей документ посилює соціальний захист людей з інвалідністю.

"Зокрема, відповідно до закону, такі люди та особи, що їх супроводжують, мають право на першочергове обслуговування в будь-яких касах, а також на всіх підприємствах, в установах та організаціях, що надають послуги населенню", - йдеться в повідомленні.

У ньому наголошується, що люди з інвалідністю, які їдуть на лікування і мають відповідні документи, особи з інвалідністю I-ї групи та особи, які їх супроводжують, мають право на пріоритетне проходження пунктів пропуску через державний кордон України та контрольні пункти в'їзду/виїзду на тимчасово окупованих територіях (не частіше ніж один раз за тиждень в один бік).

"Крім того, дорослі та діти з інвалідністю зможуть отримати реабілітаційну допомогу коштом адміністративно-господарських санкцій і пені, що надійшли до державного бюджету й використовуються Фондом соціального захисту інвалідів", - наголошують в Офісі президента.

Там уточнюють, що закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА