15:07 03.08.2021

Правоохоронці розглядають версії самогубства Шишова і його умисного вбивства з імітацією самогубства – голова Нацполіції

2 хв читати
Правоохоронці розглядають версії самогубства Шишова і його умисного вбивства з імітацією самогубства – голова Нацполіції

Правоохоронці вивчають спосіб життя і суспільну діяльність громадянина Білорусі, голови громадської організації "Білоруський дім в Україні" Віталія Шишова, повідомив голова національний поліції Ігор Клименко.

На брифінгу у вівторок у Києві він зазначив, що правоохоронці розглядають версії самогубства Шишова і вчинення умисного вбивства з імітацією самогубства.

"Це ми можемо дізнатися після опитування свідків, після аналізу з відеокамери, проведення слідчих експериментів і низки експертиз... Окрім того, ми паралельно вивчаємо спосіб життя потерпілого і його громадську діяльність", - сказав Клименко.

За словами Клименка, на місці трагедії, безпосередньо біля тіла Шишова, було знайдено мобільний телефон. Також, як зазначив Клименко, на пні поруч залишився слід.

"Вивчаємо, чий це слід - Віталія чи ще когось... висота від петлі до землі 3 метри 8 см, висота першого пня 60 см, другого, який розміщувався поруч - 50 см, поряд такий самий є пеньок. Зріст Віталія 185 см", - розповів голова Нацполіції.

Він також повідомив, що мотузка з петлею була складена в чотири шари.

Відповідаючи на запитання про те, чи було на тілі виявлено якісь пошкодження, голова Нацполіції розповів, що на тілі Шишова зчесана шкіра на носі, на лівому коліні та ще незначні пошкодження, які характерні для разового падіння.

"Подробиці ми зможемо вам повідомити вже після проведення експертиз. Це все, що є наразі", - додав Клименко.

Він також допустив, що крім двох основних версій, які є нині, в процесі розслідування, зокрема залежно від висновків експертиз, які вже призначені, можуть з'явитися й інші версії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА