Інтерфакс-Україна
17:29 03.08.2021

Швейцарія зняла обмеження на в'їзд українців до країни

1 хв читати
Швейцарія зняла обмеження на в'їзд українців до країни

Швейцарська влада зняла обмеження на в'їзд до країни громадян України.

"Для громадян України з 02.08.2021 року знято обмеження на в'їзд до Швейцарії", - повідомляє інтерактивний ресурс Міністерства закордонних справ України.

Зазначається, що для в'їзду до Швейцарії українцям необхідно пред'явити сертифікат про повний курс вакцинації (якщо після отримання останньої дози минуло 14 днів), негативний результат ПЛР-тесту (необхідно зробити максимум за 72 години до в'їзду), негативний результат швидкого тесту на антигени (необхідно зробити максимум за 48 годин до в'їзду) або підтвердження, що ви перехворіли на коронавірус протягом останніх шести місяців й одужали.

Водночас враховується лише сертифікат про вакцинацію препаратами, визнаними у Швейцарії, зокрема Pfizer/BioNTech (BNT162b2/Comirnaty/Tozinameran), Moderna (mRNA-1273/Spikevax/COVID-19 vaccine Moderna), AstraZeneca (AZD1222 Vaxzevria/Covishield), Janssen/Johnson&Johnson (Ad26.COV2.S), Sinopharm/BIBP (SARS-CoV-2 Vaccine (Vero Cell)), Sinovac (CoronaVac).

"Для осіб, які прибули до Швейцарії з регіонів із небезпечними варіантами вірусу й перебували на території цих регіонів більше ніж десять днів, і які нещеплені або не можуть довести, що за останні шість місяців хворіли на COVID-19, передбачено 10-денний карантин", - додають у МЗС.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА