18:08 03.08.2021

Спалах COVID-19 в Україні можливий протягом найближчих двох тижнів - KSE

1 хв читати
Спалах COVID-19 в Україні можливий протягом найближчих двох тижнів - KSE

Спалах COVID-19 в Україні може розпочатися протягом найближчих двох тижнів, вважають експерти Київської школи економіки (KSE).

"Ризик швидкого спалаху в Україні щотижня збільшується. Незважаючи на те, що ситуація залишається контрольованою і медична система не перевантажена (ліжка з киснем завантажені на 9%, реанімаційні - на 12%), спалах можливий протягом найближчих двох тижнів. Основними причинами є зростання захворюваності у світі", - сказав керівник Центру економіки охорони здоров'я KSE Юрій Ганиченко під час онлайн-презентації аналізу ситуації з поширенням COVID-19 у вівторок.

За його словами, спалах може розпочатися в будь-якому регіоні.

"20 із 25 регіонів України "ростуть", але ми кваліфікуємо це як ріст угору щодо плато, це ще не спалах. Спалах може розпочатися в будь-якому регіоні. Найімовірніше, спалах розпочнеться в Дніпропетровській, Одеській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській і Хмельницькій областях, ці регіони "ростуть" найбільше і дають понад 50% усього зростання госпіталізацій в Україні", - сказав Ганиченко.

У KSE рекомендують усім регіонам посилити систему виявлення-ізоляції контактних й аналітику на рівні об'єднаних територіальних громад.

Крім того, експерти наголошують на необхідності вакцинації.

"Україна продовжує нарощувати темпи вакцинації - поточні темпи перевищують середньосвітові та європейські. За тиждень Україна вакцинує 1,3% населення", - додав Ганиченко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА