07:21 04.08.2021

У Харкові встановлять меморіальну дошку співакові Вадиму Мулерману

1 хв читати
У Харкові встановлять меморіальну дошку співакові Вадиму Мулерману

Харківська міська комісія з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища схвалила клопотання обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки про встановлення меморіальної дошки співакові Вадиму Мулерману.

"Меморіальна дошка відомому харків'янину і легендарному співаку Вадиму Мулерману буде встановлена на фасаді будинку (проїзд Пушкінський, 8), де він жив", - повідомляє прес-служба Харківської міськради.

Вадим Мулерман (1938-2018) - естрадний співак, дебютував у 1963 році в Харкові, потім працював з оркестрами Мурада Кажлаєва, Леоніда Утьосова, Анатолія Кролла, Юрія Саульського. У 1991 році виїхав до США, де організував дитячий музичний театр, з 2004 року знову жив у Харкові і працював у створеному ним молодіжному Театрі пісні. У 2005 році був призначений радником голови Харківської обласної державної адміністрації з питань культури Арсена Авакова.

У січні 2015 року в США переніс операцію на серці. Помер вночі 2 травня 2018 року в госпіталі в Нью-Йорку. Причиною смерті стало онкологічне захворювання. Прощання зі співаком відбулося 4 травня в похоронному будинку на Коні-Айленді в Брукліні. Згідно з волею Мулермана, його кремували і поховали в Харкові, поруч із батьками і братом.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА