07:26 04.08.2021

Будівлі "Квіти України" надали охоронний статус

1 хв читати
Будівлі "Квіти України" надали охоронний статус

Навчально-методичний павільйон "Квіти України" отримав статус щойно виявленого об'єкту культурної спадщини, повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації.

"Своїм наказом департамент охорони культурної спадщини вніс будівлю "Квіти України" до Переліку об'єктів культурної спадщини Києва", - цитує прес-служба слова заступника голови КМДА Володимира Прокопіва.

За його словами, копія цього наказу була також направлена до Міністерства культури і інформаційної політики України з метою внесення об'єкта до державного реєстру нерухомих пам'яток України.

"Упродовж місячного строку власник повинен укласти охоронний договір на щойно виявлений об’єкт. Крім того, "Квіти України" тепер підлягають захисту, згідно зі ст. 37 Закону України "Про охорону культурної спадщини", - зазначив Прокопів.

За слова Прокопіва, відповідно до закону "Про охорону культурної спадщини", будь-які роботи на нововиявленому об'єкти здійснюють виключно за наявності письмового дозволу відповідного органу охорони культурної спадщини на підставі погодженої з ним науково-проектної документації.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА