Інтерфакс-Україна
12:17 04.08.2021

Філіпа Кіркорова немає в "чорному списку" Мінкультури, але в'їзд в Україну йому заборонений

1 хв читати
Філіпа Кіркорова немає в "чорному списку" Мінкультури, але в'їзд в Україну йому заборонений

Російському співакові Філіпу Кіркорову заборонений в'їзд в Україну терміном на три роки, однак він не перебуває у так званому чорному списку Міністерства культури України, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в правоохоронних органах.

"Заборона на в'їзд і перебування в "чорному списку" можуть бути застосовані і одночасно, і окремо. Так, щодо Кіркорова діє заборона на в'їзд терміном на три роки, але в "чорному списку" Мінкульту він не перебуває", - пояснив співрозмовник агентства.

Як повідомлялося, 24 червня Міністерство культури та інформаційної політики України за поданням Служби безпеки України внесло російського співака Філіпа Кіркорова до переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці, проте вже 27 червня виключило його з цього списку, також пославшись на лист зі спецслужби. "Причин внесення, як і причин виключення осіб зі списку СБУ у своїх листах до Мінкультури не зазначає", - повідомили у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський генерал, який наказав підірвати греблю Каховської ГЕС, очолює місію у Венесуелі – Буданов

Окупантам не вдається закріпитися в центрі Покровська – 7 корпус ДШВ

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Сумської області за добу, постраждав рятувальник

"Укрзалізниця" отримала нову партію переважно української техніки для колійників і енергетиків

Зеленський закликав прискорити постачання ППО після масованих атак Росії на Україну протягом минулого тижня

У Донецькій області за добу загинули четверо людей, ще четверо поранені

На Чернігівщині вночі пошкоджено Центр дитячої творчості, багатоповерхівки та будинок

Келлог: Завершення війни в Україні вимагатиме складних рішень обох сторін

Після нічної атаки медична допомога знадобилася 15 жителям Дніпра, троє в лікарнях

Росія атакувала Одещину: пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА