Інтерфакс-Україна
18:52 04.08.2021

Білоруського спортсмена Яковлєва, який виїхав до України, запевнили в готовності надавати необхідну допомогу - Кулеба

1 хв читати
Білоруського спортсмена Яковлєва, який виїхав до України, запевнили в готовності надавати необхідну допомогу - Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляє, що з тренером білоруської гандбольної команди "Віцязь" Костянтином Яковлєвим вже зв'язалися та запевнили в готовності за необхідності надавати необхідну допомогу.

"Ми вже зв’язалися з тренером білоруської гандбольної команди "Віцязь" Костянтином Яковлєвим. Раді вітати його із сім’єю в Україні та хочемо, щоб у нас вони почувалися краще, ніж удома. Запевнили у готовності за потреби надавати необхідну допомогу", - написав Кулеба на сторінці у Twitter у середу.

Раніше білоруське видання "Наша Ніва" повідомило, що з Білорусі до України виїхав тренер гандбольного клубу "Віцязь", активіст Незалежної асоціації спортсменів Костянтин Яковлєв.

У червні він відбув 15-денний арешт за статтею про несанкціонований масовий захід. Яковлєв брав участь у мирних акціях протесту, а також коментував події, що відбулися в Білорусі після президентських виборів у серпні 2020 року.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна працює над впровадженням Європейської гарантії для дітей — уповноважена президента Герасимчук

Рівень довіри Зеленському лишається незмінним, але лише 25% хотіли б його президентства після війни - КМІС

Графіки аварійних відключень е/е введені в семи областях – Міненерго

Окупанти на ТОТ часто ізолюють і примусово дають психотропні препарати дітям за непокору – Герасимчук

Каллас прибула до Києва для переговорів щодо фінансової та військової підтримки

Ракети Tomahawk успішно застосовувалися проти російської ППО в Сирії – ЦПД

Українська делегація бере участь у щорічному фінансовому тижні МВФ та Світового банку в Вашингтоні – Стефанішина

Промпідприємство пошкоджено в Ніжині внаслідок удару РФ, без постраждалих – ДСНС

Окупанти завдали дронового удару по цивільній автівці під Оріховом, загинуло подружжя

Екстрені відключення е/е застосовані у Дніпропетровській та Донецькій областях - ДТЕК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА