Інтерфакс-Україна
08:25 05.08.2021

Жителя Львівщини викрили у зберіганні дитячої порнографії

1 хв читати
Жителя Львівщини викрили у зберіганні дитячої порнографії

53-річного жителя міста Стрий викрили в зберіганні дитячої порнографії, повідомляє відділ комунікації головного управління Нацполіції у Львівській області.

"53-річний житель Стрия отримав доступ і зберігав фото- і відеопродукцію з дитячою порнографією в значних обсягах", - зазначено в повідомленні поліції.

Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання чоловіка, співробітники силових органів виявили і вилучили комп'ютерну техніку, в якій містилися файли з дитячою порнографією та інші речові докази.

Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною першою статті 301-1 КК України (Одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Впровадження енергоавтономних систем в житлові проєкти збільшує вартість квадратного метра на 10-15% – думка

НЗФ може зiткнутися з труднощами при виконаннi фiнансових зобов'язань через війну - керівництво

Київ вітає санкції ЄС проти російських пропагандистів та виступає за розширення списку таких осіб

Глава МВС: з початку цього року підрозділи Нацгвардії знищили та уразили 30 ворожих танків та 11 систем РЕБ

Енергокомітет Ради планує запросити на найближче засідання всю керівну команду Міненерго та провести спецзустріч з Кличком

Федоров повідомив про поглиблення оборонної співпраці з Нідерландами: лінія дронів, ППО та авіація

Засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться 12 лютого

Прокуратура: посадовцю КМДА повідомлено про підозру в недкларуванні корпоративних права підприємства у Польщі

ВАКС застосував запобіжний захід до колишніх топпосадовців Держприкордонслужби України

Голова ДІЯРУ вважає за необхідне продовження роботи місій МАГАТЕ на підстанціях, важливих для безпеки АЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА