Інтерфакс-Україна
12:41 05.08.2021

У південно-східних регіонах України очікується суха та спекотна погода, на решті території - дощі, град і шквали

2 хв читати
У південно-східних регіонах України очікується суха та спекотна погода, на решті території - дощі, град і шквали

Найближчої доби у південних та східних регіонах України очікується суха та спекотна погода; на решті території у зоні впливу атмосферних фронтів будуть дощі - від помірних до значних, які супроводжуватимуться грозами, подекуди градом і шквалистим вітром.

Як повідомляє Укргідрометцентр, у п'ятницю, 6 серпня, в Україні, крім південного сходу та сходу, короткочасні дощі, грози, вдень в окремих районах град та шквали 15-20 м/с, вночі в західних та Житомирській областях, удень у Вінницькій, Київській, Черкаській та Одеській областях значні дощі.

Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 14-19°, на півдні 18-23°; удень у західних областях 20-25°, у більшості північних, Вінницькій, Черкаській та Одеській областях 24-29°, на решті території 30-35°.

У Києві в п'ятницю вночі помірний, удень значний дощ, гроза. Вітер південно-східний, 7-12 м/с, удень посилення до 15-20 м/с. Температура вночі 17-19°, удень 24-26°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, 6 серпня в Києві найвища температура вдень (+36,3°) була в 2010 році, найнижча вночі (+8,3°) у 1907 році.

У суботу, 7 серпня, вночі в Україні, крім заходу та крайнього південного сходу, вдень у східних, Запорізькій, Дніпропетровській, Полтавській областях та в Криму короткочасні дощі, грози, вдень в окремих районах град та шквали 15-20 м/с.

Вітер південно-східний із переходом на північно-західний, 7-12 м/с.

Температура вночі 13-18° (у західних областях 10-15°), удень 21-26°; на півдні та сході країни вночі 16-21°, удень 27-32°, в Донецькій і Луганській областях до 35°.

У Києві в суботу вночі короткочасний дощ, гроза, вдень без опадів. Вітер південно-східний із переходом на північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 16-18°, удень 24-26°.

Уранці 5 серпня температура води в Чорному та Азовському морях була в межах 24-28°, в Дніпрі поблизу Києва - 24°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський вніс в Раду законопроєкти про продовження воєнного стану та мобілізації в Україні ще на 3 місяці

Лувр відкрився після пограбування

В Голосіївському районі Києва вибухнув автомобіль, постраждалих немає

Повідомлено про підозру митрополиту РПЦ, який виправдовував агресію проти України

Петиція про заборону використання російськомовних назв торгових марок не набрала необхідних для розгляду голосів

Глава МЗС Франції розраховує, що Україна скоро отримає кошти за рахунок "репараційного кредиту" від ЄС

У випадку тиску лише на Україну ніхто не вийде переможцем – Зеленський про перемовини в Будапешті

Зеленський спростував інформацію про присутність росіян на околицях Лиману

Зеленський: Путін оперує РФ як своєю власністю, а розпродажем України ніхто не займатиметься

Путін нічого не будуватиме на окупованому Донбасі – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА