Інтерфакс-Україна
13:14 05.08.2021

Помер шостий шахтар, який постраждав під час вибуху на шахті "Покровське"

1 хв читати
Помер шостий шахтар, який постраждав під час вибуху на шахті "Покровське"

У лікарні Краматорська (Донецька обл.) помер шостий гірник, який постраждав унаслідок вибуху в шахтоуправлінні "Покровське" 31 липня, повідомив народний депутат Михайло Волинець.

"Із лікарні Краматорська повідомили про смерть ще одного гірника. О 12:20 зупинилося серце шостого шахтаря, постраждалого внаслідок вибуху на шахті "Покровське", - написав Волинець на сторінці у Facebook.

Як повідомлялося, 31 липня вранці на шахтоуправлінні "Покровське" стався вибух. Серед постраждалих - четверо працівників шахтоуправління та шестеро працівників підрядної організації. Троє гірників загинули, інші були госпіталізовані у важкому стані.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе: у парламенті Чехії може бути сформована коаліція меншості з проєвропейською орієнтацією

Сили оборони відбили з початку доби 192 ворожі атаки - Генштаб

США закликали бойкотувати Кубу в ООН через кубинців, які воюють на боці РФ проти України

Пасажиропотік за тиждень скоротився ще на 5,2%

Двоє загиблих та одна людина постраждала внаслідок атаки ворожих БпЛА у Харківській області - прокуратура

УЧХ працює на місцях ліквідації наслідків ударів РФ по Львівщині

Постачання електроенергії, перерване внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя в ніч на неділю, відновлено

Електропостачання відновлено в 162 н.п. Одеської області, знеструмлених через негоду

Українська журналістка Юлія Рябова здобула престижну радіопремію в Ірландії

Сили оборони продовжують стримувати противника, від початку доби відбулося 106 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА