Інтерфакс-Україна
19:32 05.08.2021

На популярних серед туристів грецьких островах посилюють антиковідні обмеження

1 хв читати
На популярних серед туристів грецьких островах посилюють антиковідні обмеження

На низці популярних серед туристів грецьких островів запроваджують додаткові обмежувальні заходи для боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19, повідомляє в четвер газета "Катимеріні".

Обмеження на острові Закінф і на заході Криту діятимуть із п'ятниці до 13 серпня.

Йдеться про нічну комендантську годину - з 1:00 до 6:00, а також повну заборону на музику в барах, клубах і кафе, щоб уникнути масового скупчення людей у цих закладах.

Заборонені також вечірки і будь-які зібрання групами понад 20 осіб. За порушення цього обмеження може загрожувати штраф до EUR200 тис.

Згідно з даними грецької влади, за останній тиждень захворюваність на коронавірус на Закінфі зросла на 69%, у місті Ханья на Криті - на 54%.

Напередодні в Греції виявили 2,8 тис. випадків зараження COVID-19. Загальна кількість випадків коронавірусу за час пандемії в цій країні сягнула 503 тис.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський може бути залучений до зустрічі Трампа і Путіна на Алясці 15 серпня — ЗМІ

Франція вітає домовленість щодо відносин Вірменії та Азербайджану, досягнуту у Вашингтоні

Індія скорочує закупівлі російської нафти та збільшує імпорт з інших країн — ЗМІ

Ворог окупував Новохатське та Толстой, просунувся поблизу кількох населених пунктів — DeepState

США, Україна та європейські союзники готують зустріч у Британії перед самітом Трампа та Путіна – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Балаклійська громада зазнала атаки дронами: влучання в приватне домоволодіння та нежитлову будівлю

Внаслідок обстрілу БПЛА по Чугуєву відомо про двох постраждалих та пошкодження багатоквартирного будинку

Москва підтверджує проведення зустрічі Путіна і Трампа на Алясці - ЗМІ

Путін запропонував США припинення війни в обмін на контроль над Східною Україною — ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА