Інтерфакс-Україна
07:17 09.08.2021

Зеленський і Байден під час зустрічі обговорять політичну, економічну співпрацю та питання безпеки - Кулеба

1 хв читати
Зеленський і Байден під час зустрічі обговорять політичну, економічну співпрацю та питання безпеки - Кулеба

Під час зустрічі президентів України і США Володимира Зеленського і Джо Байдена, яка відбудеться у Вашингтоні 30 серпня, будуть обговорюватися три блоки питань: політичні, економічні та безпекові питання, повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Буде три блоки питань. Перший – це політичний. У нас зі США з 2008 року діє стратегічне партнерство. Але, безумовно, за цей час все змінилося. І це стратегічне партнерство потрібно вивести на новий рівень", - розповів Кулеба в програмі "Реальна політика з Євгеном Кисельовим" на телеканалі "Україна 24" у неділю ввечері.

За словами міністра, в другому блоці обговорюватимуться питання російської агресії на Донбасі і окупація Криму.

"Безумовно, протидія російському агресору, питання Донбасу, Криму, куди і як будемо рухатися. Ми обговорювали декілька дуже конкретних ідей, наразі не можу ними поділитися", - зазначив глава зовнішньополітичного відомства України.

"Третій – економіка. Ми не приховуємо, що хочемо бачити більше американських грошей в українській економіці, особливо в стратегічних галузях нашої економіки. Ми можемо побудувати дуже ефективне партнерство з американським бізнесом, фінансовими установами, і готуємо до візиту конкретні проекти з назвами, цифрами, термінами реалізації, які передам на розгляд американської сторони", - сказав Кулеба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждала в Харкові через удар БпЛА

Петиція про розміщення у вестибюлях київського метро фандоматів для оплати проїзду через збір пластику не набрала необхідних голосів

Російський БпЛА влучив у багатоповерхівку поблизу ТЦ - мер Харкова

Петиція до Кабміну про забезпечення хворих на цукровий діабет сенсорами моніторингу рівня глюкози набрала 25 тис. голосів

Зеленський: Війна Росії проти України – це наслідки байдужості ключових держав світу

Європа має обрати свободу або залежність, зволікання має наслідки – Зеленський

Слідом за фудтраками з гарячими напоями Трійка планує запустити стаціонарні пункти незламності для киян

Зеленський до білорусів: Ви європейський народ, який буде разом з вільними народами Європи

Обсяг наданої Вільнюсом військової допомоги Україні перевищив EUR1 млрд - литовський президент

Міністр Федоров: Посилюємо РЕБ і звʼязок на фронті — "Флеш" приєднався до команди радників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА