Інтерфакс-Україна
07:19 12.08.2021

На День Незалежності України в Києві відбудеться концерт Андреа Бочеллі

1 хв читати
На День Незалежності України в Києві відбудеться концерт Андреа Бочеллі

У День Незалежності України 24 серпня у Києві на Площі Конституції відбудеться концерт володаря "Греммі" італійського оперного співака Андреа Бочеллі, повідомили в Посольстві України в Італії.

"У річницю незалежності України в Києві відбудеться знакова подія - концерт всесвітньовідомого італійського оперного співака Andrea Bocelli. Маестро представить програму "Голос моєї душі" на підтримку створення Центру сучасного мистецтва - музею Івана Марчука", - йдеться в повідомленні на сторінці посольства в Facebook.

Зазначається, що під час концерту на екранах оживатимуть картини українського художника, які переплітаючись з витонченими аріями італійського тенора, створять неймовірне багатовимірне художнє полотно для глядача.

Виступ буде супроводжувати Національний Симфонічний Оркестр України під диригентством Марчелло Рота і Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки.

"Захід відбудеться 24 серпня о 17:00 на Площі Конституції (open-air біля Маріїнського палацу)", - додали в посольстві.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА