Інтерфакс-Україна
06:56 13.08.2021

Троє харківських поліцейських, які приховували злочини заради статпоказників, постануть перед судом

1 хв читати
Троє харківських поліцейських, які приховували злочини заради статпоказників, постануть перед судом

Харківська обласна прокуратура направила до суду обвинувальні акти стосовно трьох співробітників поліції, підозрюваних у приховуванні тяжких злочинів (ч.1 ст.396 КК України).

"Санкція статті передбачає покарання у вигляді арешту на строк до 3 місяців або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк", - повідомляє прес-служба Харківської облпрокуратури.

Усі троє підозрюваних були оперуповноваженими Холодногірського відділу поліції Харкова. Двом із них оголошено про підозру в лютому цього року, третьому - в травні.

За даними досудового слідства, підозрювані, прагнучи до гарних показників, відмовлялися приймати заяви від постраждалих у результаті грабежу і розбою. Відомості про ці кримінальні правопорушення були внесені в ЄРДР і розслідувані лише після втручання обласної прокуратури під час досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактами укриття тяжких злочинів від обліку.

 

 

ОСТАННЄ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

Дуда заявив про прагнення включити Польщу у французьку систему ядерного стримування

Трамп заявив, що США можуть вийти із переговорного процесу щодо врегулювання війні РФ проти України

ЗСУ отримали понад 200 багі зі сталі "Метінвесту", наразі автівки отримали прикордонники

РФ та Україна планують обмін 246 на 246 полонених у суботу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА