Інтерфакс-Україна
07:10 13.08.2021

Депутат Богодухівської міськради організував групу "чорних" лісорубів, яка вирубала дерев майже на 800 тис.грн

1 хв читати
Депутат Богодухівської міськради організував групу "чорних" лісорубів, яка вирубала дерев майже на 800 тис.грн

Харківська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо 4 членів організованої групи, підозрюваної в незаконному вирубуванні дерев (ч.3 ст.28 ч.4 ст.246 КК України).

"Досудовим розслідуванням встановлено, що депутат Богодухівської міської ради Харківської області, підшукавши трьох співучасників, створив організовану групу для систематичної вирубки дерев у лісозахисних смугах у Богодухівському районі. Метою незаконної діяльності лісорубів стало отримання прибутку від реалізації зрубаної деревини", - повідомляє прес-служба Харківської облпрокуратури.

За даними досудового слідства, протягом 2020-2021 років члени групи вирубали 86 ясенів. Сума збитків, завданих державі, становить майже 800 тис. грн. З метою забезпечення відшкодування збитків на майно підозрюваних накладено арешт на суму 1 млн 60 тис.грн та подано позов на суму майже 800 тис. грн.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури запускає Реєстр заявок та отримувачів держпідтримки у сфері культури

Понад 670 тис. музейних та бібліотечних предметів евакуйовано з прифронтових регіонів з 2022р. - Мінкультури

В Україні в наступні дві доби очікуються невеликі дощі, на заході без опадів

У Покровську ворог, скориставшись туманом, спробував встановити свій прапор в одному з районів, ЗСУ ведуть зачистку - Генштаб

США планують повернути Росії заморожені активи після укладення мирної угоди – ЗМІ

Постпреди ЄС ознайомляться 3 грудня з планом використання заморожених активів РФ для кредиту Україні - ЗМІ

Атаки РФ призвели до додаткових відключень е/е в чотирьох областях – "Укренерго"

Рубіо у розмові з німецьким колегою підтвердив мету США якомога швидше припинити війну та досягти міцного миру в Україні

Майже 300 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, понад 50 тис. - уже погоджено

Шмигаль та постпред США в НАТО обговорили ініціативу PURL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА