Інтерфакс-Україна
17:28 14.08.2021

"Звільнили заднім числом". Російські найманці ліквідували єфрейтора, який у стані сп’яніння вбив сімох осіб

1 хв читати
"Звільнили заднім числом". Російські найманці ліквідували єфрейтора, який у стані сп’яніння вбив сімох осіб

Російські найманці на Донбасі виявили та ліквідували військовослужбовця російських окупаційних військ Даниїла Цупріка, який після вживання спиртних напоїв відкрив стрілянину та застосував гранату, внаслідок чого загинули семеро осіб.

"Відомо, що підрозділом спеціального призначення Міністерства внутрішніх справ так званої ДНР єфрейтора Цупріка було виявлено та ліквідовано. Після цього, з метою уникнення відповідальності, командуванням 9 окремого мотострілецького полку 1 армійського корпусу так званої ДНР, в якому проходив службу Д.Цупрік, було прийнято рішення щодо звільнення зазначеного злочинця "заднім числом" – 9 серпня", - повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України в суботу.

ГУР також опублікувало розшифровку радіоперехоплення щодо того, як окупанти сприйняли новину про ліквідацію свого "бойового побратима".

Зважаючи на розголос історії, у 9 окремому мотострілецького полку окупантів було проведено інструктаж окремих посадових осіб щодо обмеження використання мобільних телефонів для передачі службової інформації, додали в розвідці.

Як повідомлялося, днями у 9 окремому мотострілковому полку 1 армійського корпусу т.зв. ДНР після вживання групою військовослужбовців спиртних напоїв між ними сталася бійка, в ході якої єфрейтор Цупрік відкрив стрілянину зі штатної зброї та застосував гранату. У результаті загинули семеро людей - чотири найманці та троє місцевих жителів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Спікер МЗС України назвав Лукашенка "тарганом" за образу на адресу Зеленського

Генштаб ЗСУ: На покровському напрямку російські загарбники здійснили 21 атаку, 20 вже відбито

Російські війська накопичують сили на прикордонні з Сумською областю та готуються до більш активних дій - ЦПД

Ексзаступник начальника УДО Чучковський арештований з правом застави, від нього вимагають показів на Порошенка - адвокат

Енергетики повертають світло в оселі на Дніпропетровщині і Одещині після атак

Генштаб ЗСУ: На курському напрямку від початку доби відбулось 11 боїв, три з яких тривають

Рішення німецьких парламентарів збільшити оборонні витрати свідчать про усвідомлення ЄС своєї геополітичної ролі - Климпуш-Цинцадзе

Російські війська обстріляли Нікополь, загинула жінка, постраждала дівчинка

Зеленський закликав залучати зв’язки по всьому світу, щоб примусити РФ до кроків заради миру

Зеленський закликав посилювати санкції проти РФ, щоб змусити її зробити перші кроки до припинення війни

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА