19:56 14.08.2021

Міненерго: 653 млн грн на зарплати шахтарям будуть перераховані 16 серпня, як і планувалося

1 хв читати
Міненерго: 653 млн грн на зарплати шахтарям будуть перераховані 16 серпня, як і планувалося

Міністерство енергетики України направило через Міністерство фінансів для виплати заробітної плати шахтарям українських державних шахт 653 млн грн.

"Згідно із запитом, спрямованим Міністерством енергетики, кошти в розмірі 653 029,0 тис. грн. повинні бути перераховані на підприємства галузі вже в понеділок, 16 серпня", - повідомила прес-служба Міненерго в суботу

"Ми добре знаємо про проблеми шахтарів, щодня на зв'язку і з профспілками, і з представниками місцевої влади, і з керівництвом шахт. Усі відповідальні ще кілька тижнів тому отримали інформацію, коли надійдуть гроші і що для цього робиться. Тому закликаю не використовувати результати планової і системної роботи в цьому напрямі як можливість отримати політичні дивіденди. Питання на постійному контролі", - сказав глава Міненерго Герман Галущенко.

За його словами, Міненерго отримало всі узгодження в уряді, бюджетному комітеті Верховної Ради, і вже в понеділок, як і планувалося, Міністерство фінансів направить кошти для виплат заробітної плати.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА