Інтерфакс-Україна
08:54 15.08.2021

Щонайменше 20 людей загинули в результаті вибуху автоцистерни з газом у Лівані

1 хв читати
Щонайменше 20 людей загинули в результаті вибуху автоцистерни з газом у Лівані

Жертвами вибуху автоцистерни з газом у Лівані стали не менше 20 людей, ще семеро отримали поранення, повідомив телеканал Al Arabiya з посиланням на ліванський Червоний хрест.

Вибух стався в районі Аккар. За повідомленням телеканалу, в опублікованих у соціальних мережах відеороликах видно, як кілька машин швидкої допомоги прибули на місце вибуху і надають допомогу постраждалим.

У повідомленні також йдеться, що 22 підрозділи ліванського Червоного хреста були задіяні для надання допомоги постраждалим.

"Наші команди працюють над транспортуванням тіл загиблих і поранених у лікарні", - інформував ліванський Червоний хрест у Twitter.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Фінляндії шторм "Ханнес" залишив без електроенергії понад 115 тис. домогосподарств - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 186 ворожих атак - Генштаб

Одна людина загинула, ще 13 постраждали в ДТП за участі маршрутки на трасі Київ–Харків на Київщині

Макрон анонсував зустріч Коаліції охочих в Парижі у січні та повідомив про окрему розмову із Зеленським після його зустрічі з Трампом

Європейські лідери привітали прогрес у мирних переговорах щодо України після розмови Зеленського і Трампа

РФ не погодилася на зупинку вогню для проведення в Україні референдуму – Трамп

Трамп: Я бачу тристоронню зустріч із Зеленським і Путіним у потрібний час

Трамп: до робочої групи з боку США увійдуть зокрема Віткофф, Кушнер, Рубіо

Трамп: питання зони вільної торгівлі та контролю та Донбасі ще не вирішене, але прогрес у ньому є

Трамп заявив, що Путін "працює з Україною щодо відкриття" Запорізької АЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА