Інтерфакс-Україна
06:40 16.08.2021

З Афганістану в неділю евакуювали понад 30 українців

1 хв читати
З Афганістану в неділю евакуювали понад 30 українців

З Кабула (Афганістан) у неділю евакуювали понад 30 українців, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Через зростання насилля в Афганістані Україна активізує зусилля для безпечного повернення своїх громадян додому. З Кабула сьогодні евакуювали понад 30 українців. Незабаром вони будуть у безпеці. Україна завжди прийде на допомогу своїм громадянам, що б не відбувалось у світі!", - написав Зеленський у мікроблозі Twitter у ніч на понеділок.

Раніше повідомлялося, що афганські військові і співробітники поліції не намагаються утримувати під контролем ситуацію в Кабулі і покинули свої КПП, повідомляють у неділю ввечері західні журналісти, які перебувають в афганській столиці.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 158 ворожих атак - Генштаб

Радник Зеленського підтвердив влучання частини ракети "Іскандер" по будівлі уряду України

У Запоріжжі поранено 66-річну жінку внаслідок ворожого удару

У Запоріжжі щонайменше два ворожі удари, горить приватний будинок - Федоров

У дворі будинку в Хмельницькому чоловік підірвав гранату: поранено двох осіб

Трамп відреагував на вбивство української біженки Ірини Заруцької і звинуватив демократів у відсутності "закону і порядку"

США завершують співпрацю з Європою у протидії дезінформації з боку Росії, Китаю та Ірану - ЗМІ

МАГАТЕ фіксує шість із семи скомпрометованих ліній електропередач на ЗАЕС

Сибіга: Фінляндія скликає спеціальне засідання Постійної ради ОБСЄ на прохання України

62-річна жінка загинула внаслідок атаки російського дрона на Запорізьку область - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА