14:22 17.08.2021

Понад половина українців вважають шкідливим для країни отримання кредиту від ЄС на підставі низки зобов'язань - соцопитування

2 хв читати
Понад половина українців вважають шкідливим для країни отримання кредиту від ЄС на підставі низки зобов'язань - соцопитування

54,6% українців вважають шкідливим отримання Україною кредиту від ЄС у розмірі EUR1,2 млрд на підставі зобов'язань дозволити величезні зарплати для членів наглядових рад державних компаній, до яких входять багато іноземців, віддати іноземцям можливість закуповувати ліки для України, поставити схвалених людей на чолі податкової, митниці та судової системи, свідчать результати моніторингового опитування населення України "Динаміка соціально-політичних настроїв та оцінок населення України" Центру "Соціальний моніторинг".

За даними дослідження, презентованого в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок, 19,3% опитаних вважають це ні корисним, ні шкідливим. 13% назвали це корисним, а 13,1% не відповіли на запитання.

75,5% опитаних не підтримують зобов'язання, які взяла на себе українська влада в домовленостях із Міжнародним валютним фондом щодо впровадження ринкових цін на газ і тепло для населення. 14,7% - підтримують ініціативу, 9,8% - не змогли дати відповідь на запитання.

82,7% зазначили, що не згодні з тим, щоб українська влада в межах домовленостей із МВФ брала на себе зобов'язання щодо скорочення кількості шкіл і вчителів. Згодні з цим 9,4%, 7,9% - не відповіли на запитання.

65,8% респондентів зауважили, що не згодні з тим, щоб у межах домовленостей із МВФ українська влада брала на себе зобов'язання щодо продовження реформи системи охорони здоров'я, відомої як "Реформа Уляни Супрун". Згодні на це 20,4% тих, хто взяв участь в опитуванні, 13,8% - не визначилися з відповіддю.

7,7% респондентів вважають, що українська влада у своїй економічній політиці повністю незалежна, 42,6% - "в якихось питаннях - незалежна, в інших - на неї впливають інші країни і міжнародні організації", 42,8% - "повністю залежна від впливу інших країн і міжнародних організацій". Вагалися з відповіддю 6,9%.

15,2% відповіли, що запрошення іноземних громадян на роботу до українських органів влади (Кабінет Міністрів, керівниками областей) і для управління українськими державними компаніями ("Укрзалізниця", "Нафтогаз" тощо) було корисним (15,2%). 28,4% зазначили, що "ні корисним, ні шкідливим, 46,6% - шкідливим. 9,8% не відповіли на запитання.

Опитування проводили з 2 до 11 серпня 2021 року, у ньому взяли участь 3 012 респондентів. Метод збору інформації - особисте інтерв'ю за місцем проживання респондента, стандартне відхилення - 1,1-1,9%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Пленкович про розмову Байдена і Путіна: було дано меседжі, щоб відбулася деескалація конфлікту

Зеленський позитивно оцінює розмову Байдена з Путіним, прокоментує після діалогу із президентом США

Новий канцлер ФРН Шольц не згадав у присязі Бога

У київському Музеї народної архітектури та побуту презентували проект кримськотатарської садиби

Резніков: Витрати на озброєння української армії треба збільшити вдесятеро

Майбутній "зелений" глава Мінсільгоспу ФРН приїхав на церемонію вступу велосипедом

Зеленський підписав закон про виділення з держбюджету 8 млрд грн на виплату 1000 грн вакцинованим за "е-Підтримкою"

Прем'єр-міністри України та Хорватії обговорили зміцнення співпраці в галузі торгівлі, туризму і цифровізації

"МАУ" наприкінці грудня запустить далекомагістральні чартери на курорти Домінікани, Мексики та Мальдів

У Києві 9 грудня очікується ожеледь

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА