Інтерфакс-Україна
15:19 18.08.2021

Суд обрав запобіжний захід підозрюваним у побитті фотокореспондента на акції 14 серпня

1 хв читати
Суд обрав запобіжний захід підозрюваним у побитті фотокореспондента на акції 14 серпня

Печерський районний суд Києва на засіданні в середу обрав запобіжний захід двом підозрюваним у побитті фотокореспондента під час акції 14 серпня в центрі Києва: одного взято під варту, другого - під домашній арешт, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

"Сьогодні Печерський районний суд столиці обрав підозрюваним запобіжний захід: 20-річного фігуранта взято під варту, а 17-річний його спільник перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом із носінням електронного засобу контролю", - йдеться в повідомленні на сайті поліції Києва.

У главку нагадують, що 14 серпня під час акції на вулиці Банковій у центрі Києва група молодиків завдала тілесних ушкоджень представнику інтернет-видання. Правоохоронці встановили осіб двох нападників: ними виявилися львів'яни, 2001 і 2004 р.н., їм повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.345-1 (погроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білий дім: Ми оптимістично оцінюємо переговори щодо завершення війни в Україні

МЗС: Україна залишатиметься пріоритетом для ЮНЕСКО – зустріч Сибіги з новим Генеральним директором

Генштаб спростував фейкові заяви Міноборони РФ про захоплення населених пунктів на Донеччині та значні втрати української техніки

Італія опублікувала декрет про передачу Україні дванадцятого пакета військової допомоги

Рада не голосуватиме кадрові питання цього тижня - Кравчук

Ердоган заявив про загрозу безпеці судноплавства в Чорному морі через напади на танкери РФ

Консультації щодо Держбюджету-2026 продовжаться у вівторок - Кравчук

Україна обговорює закупівлю винищувачів Rafale – зустріч Зеленського з керівництвом Dassault Aviation

ДОТ діяв професійно і етично при закупці бронежилетів у "Мілікон ЮА" - очільник АОЗ

Окупанти вдарили дроном по авто з цивільними на Харківщині, двоє людей поранено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА