Інтерфакс-Україна
16:37 19.08.2021

В Україні посилюють контроль за дотриманням протиепідемічних заходів

1 хв читати
В Україні посилюють контроль за дотриманням протиепідемічних заходів

У всіх регіонах України посилять контроль за дотриманням протиепідемічних заходів для стримування поширення COVID-19, повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я в четвер.

Відповідний лист МОЗ направило головам обласних і Київської міської державних адміністрацій, керівникам обласних структурних підрозділів з питань охорони здоров'я, Національної поліції, Державній службі з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

"Наразі ситуація з коронавірусною хворобою в Україні контролюється, але ми бачимо тенденцію до зростання і маємо розуміти, що не на часі розслаблятися. Перемогти епідемію можна, тільки докладаючи спільних зусиль", - прокоментував міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Відомство зазначило, що громадяни мають дотримуватися протиепідемічних обмежень, зокрема носити маски, тримати фізичну дистанцію, виконувати вимоги щодо кількості пасажирів у громадському транспорті, а особи, які підлягають режиму самоізоляції, повинні дотримуватися і цього заходу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президенти Кіпру та Фінляндії обговорили російську війну в Україні в контексті європейської безпеки

Міністри фінансів та голови центробанків G7 підтвердили підтримку України у спільній заключній заяві за результатами саміту

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

Глава МВФ обговорила з міністром фінансів України реформи для підтримки мобілізації доходів

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

З початку доби Сили оборони відбили 101 ворожу атаку - Генштаб

Іспанська поліція вважає, що у кілера, який убив Портнова було два спільники - ЗМІ

Технологічні сили України звернулися з відкритим листом до президента з проханням зняти заборону на контрольований експорт вітчизняного озброєння

Одну людину поранено внаслідок атаки ворожого дрона в Запорізькій області – ОВА

Продюсер Бардаш засуджений до 10 років позбавлення волі за підтримку російської агресії проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА