Інтерфакс-Україна
10:28 20.08.2021

"Укрзалізниця" розподілятиме послугу перевезення вантажів у гостродефіцитних вагонах через "ProZorro.Продажі"

2 хв читати
"Укрзалізниця" розподілятиме послугу перевезення вантажів у гостродефіцитних вагонах через "ProZorro.Продажі"

АТ "Укрзалізниця" розподілятиме послугу перевезення вантажів у гостродефіцитному рухомому складі через онлайн-систему "ProZorro.Продажі", повідомляється на сайті компанії в п'ятницю.

Згідно з повідомленням, у такий спосіб компанія розраховує ліквідувати можливі зловживання під час розподілу вагонів, зокрема зерновозів.

В УЗ повідомили, що вже 20 серпня 2021 року відбудуться перші аукціони, на які виставлено сім лотів (173 вагони) на перевезення вантажів у вагонах-зерновозах парку "Укрзалізниці".

Вантажовласникам пропонується взяти участь у змаганнях за такі лоти: один лот на п'ять вагонів, два лоти по десять вагонів, два лоти по 20 вагонів і два лоти по 54 вагони.

"Наразі зерновозів власності УЗ не вистачає для задоволення потреб ринку, до того ж зернотрейдери скаржаться на надання преференцій окремим замовникам. Тому вагони-зерновози виставляємо на торги одні з перших. У майбутньому ми плануємо до 80% парку дефіцитного рухомого складу розподіляти через систему аукціону. Паралельно працюємо над розробкою найбільш оптимальної системи руху", - наведено в повідомленні слова заступника директора департаменту комерційної роботи "Укрзалізниці" Валерій Ткачова.

Через систему "ProZorro. Продажі" УЗ уже реалізує послуги з перевезення в цементовозах і цистернах, на черзі піввагони та криті вагони.

Торги проводяться в режимі англійського аукціону на підвищення ціни.

У такому самому режимі буде проведено аукціон гостродефіцитного парку вагонів.

"Таким чином ми отримуємо найкращу ціну за користування нашим вантажним парком та долаємо прояви корупції при розподілі вагонів компанії", - резюмував Ткачов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА