Інтерфакс-Україна
19:27 20.08.2021

До 2031 року Україна витратить на розвиток ракетного озброєння 200 млрд грн - Данілов

1 хв читати
До 2031 року Україна витратить на розвиток ракетного озброєння 200 млрд грн - Данілов

Україна має намір профінансувати розвиток ракетного озброєння в країні в найближчі десять років на 200 млрд грн, повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

"Третє питання, яке розглядали на засіданні РНБО в режимі "секретно". Це питання про розвиток нашого ракетного озброєння до 2031 року, були дуже палкі дискусії. Єдине, що я можу сказати, що до 2031 року ми маємо витрати на цю програму більше ніж 200 млрд грн", - сказав Данілов на брифінгу за результатами засідання РНБО України в п'ятницю.

"Ми не можемо очікувати від наших партнерів, коли вони нам будуть чи не будуть надавати те чи інше озброєння. Наше завдання - зробити озброєння власного виробництва", - додав він.

Секретар РНБО наголосив, що Україна має на це всі можливості й фахівців. "Саме для цього було затверджено сьогодні питання, яке стосується розвитку нашого ракетного озброєння. Крім того, Кабінет Міністрів, депутати Верховної Ради розглянуть внесення змін до бюджету цього року, і додатково на ракетну програму ще цього року має бути додатково отримано 3,3 млрд грн", - зазначив Данілов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Спікер МЗС України назвав Лукашенка "тарганом" за образу на адресу Зеленського

Генштаб ЗСУ: На покровському напрямку російські загарбники здійснили 21 атаку, 20 вже відбито

Російські війська накопичують сили на прикордонні з Сумською областю та готуються до більш активних дій - ЦПД

Ексзаступник начальника УДО Чучковський арештований з правом застави, від нього вимагають показів на Порошенка - адвокат

Енергетики повертають світло в оселі на Дніпропетровщині і Одещині після атак

Генштаб ЗСУ: На курському напрямку від початку доби відбулось 11 боїв, три з яких тривають

Рішення німецьких парламентарів збільшити оборонні витрати свідчать про усвідомлення ЄС своєї геополітичної ролі - Климпуш-Цинцадзе

Російські війська обстріляли Нікополь, загинула жінка, постраждала дівчинка

Зеленський закликав залучати зв’язки по всьому світу, щоб примусити РФ до кроків заради миру

Зеленський закликав посилювати санкції проти РФ, щоб змусити її зробити перші кроки до припинення війни

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА