07:38 21.08.2021

Поранені військовослужбовці Сухопутних військ ЗС України отримають премії з нагоди 30-ї річниці незалежності України

1 хв читати
Поранені військовослужбовці Сухопутних військ ЗС України отримають премії з нагоди 30-ї річниці незалежності України

Поранені військовослужбовці Сухопутних військ Збройних сил України отримають грошові премії від командувача СВ з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

Як повідомляє служба зі зв'язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ, командувач СВ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський підписав наказ про заохочення грошовими преміями військовослужбовців Сухопутних військ, які отримали поранення в районі проведення Операції об'єднаних сил.

"За старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов'язків, мужність і героїзм проявлений в боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність України та з нагоди 30-ї річниці незалежності України", - йдеться в документі.

"Саме завдяки нашим військовослужбовцям, які нині стримують агресора на передовій, ми маємо можливість урочисто святкувати День Незалежності. Зрозуміло, що жодні гроші не повернуть людям здоров'я. Це лише свідчення підтримки командування і поваги до подвигу наших військовослужбовців, турботи про них. Хочу наголосити, що ми зробимо все можливе, щоб кожен військовослужбовець, який отримав поранення і виявив бажання залишитися на службі в Сухопутних військах зміг продовжити службу", - зазначив Сирський.

Розмір грошової премії залежатиме від ступеня тяжкості поранення і складе від 2,5 тис. грн до 10 тис. грн.

Премії будуть виплачені відповідно до Дисциплінарного статуту Збройних Сил України та наказу Міністерства оборони України "Про бюджетну політику" МО України на 2021.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА