08:06 21.08.2021

"Інтерпайп" провів перестановки в топ-менеджменті

2 хв читати
"Інтерпайп" провів перестановки в топ-менеджменті

Українська промислова компанія "Інтерпайп" оголосила про кадрові перестановки і низку нових призначень у топ-менеджменті.

Відповідно до прес-релізу в п'ятницю ввечері, Денис Морозов призначений заступником генерального директора зі стратегічних проектів, відповідальним за стратегію, інвестиційну діяльність, взаємодію з органами влади, юридичний і комунікаційний блоки. Раніше він обіймав посаду першого заступника гендиректора "Інтерпайпу".

Андрій Коротков призначений заступником генерального директора з операційної діяльності, він контролюватиме виконання виробничих завдань, логістику, закупівлі, роботу з персоналом та інші операційні завдання. Раніше Коротков очолював дивізіон сталевої продукції "Інтерпайп".

Андрій Бібік призначений директором дивізіону сталевої продукції, відповідального за забезпечення роботи заводу "Інтерпайп Сталь". Він працює в "Інтерпайпі" 18 років, з 2017 року керував службою закупівель і логістики компанії.

Олексій Яновський призначений директором із закупівель і логістики, раніше займав позицію начальника управління закупівель. У компанії він працює з 2008 року.

"Інтерпайп" - українська промислова компанія, виробник безшовних труб і залізничних коліс. Продукція компанії постачається в більш ніж 80 країн світу через мережу торговельних офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2020 році "Інтерпайп" реалізував 662 тис. тонн готової продукції, зокрема - 192 тис. тонн залізничної продукції. Продажі залізничних продуктів здійснюються під брендом KLW.

В "Інтерпайпі" працюють 11 тис. співробітників. У 2020 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 2,54 млрд. грн.

У структурі компанії п'ять промислових активів: "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)", "Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)", "Інтерпайп Ніко-Тьюб", "Дніпропетровський Втормет" і електросталеплавильний комплекс "Дніпросталь" під брендом "Інтерпайп Сталь".

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім'ї.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА