Інтерфакс-Україна
11:53 22.08.2021

Мінветеранів зробить усе для збільшення свого бюджету на 2022 рік - Лапутіна

1 хв читати
Мінветеранів зробить усе для збільшення свого бюджету на 2022 рік - Лапутіна

Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна обіцяє зробити все, щоб наступного року бюджет її відомства збільшився.

"Держава... має з повагою ставитися до ветеранів. Сьогодні на рівні президента і прем'єр-міністра України проведено дуже багато заходів, нарад... щоб наша політика щодо захисників була в пріоритеті. І ми робитимемо все, щоб бюджет наступного року Міністерства у справах ветеранів був набагато більшим", - сказала Лапутіна на IV міжнародному волонтерському та ветеранському форумі в неділю в Києві.

Вона зазначила, що збільшення бюджетних коштів для міністерства дасть можливість допомогти ветеранам отримати соціальні гарантії, психологічну реабілітацію, а також підтримати розвиток їхнього малого та середнього бізнесу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Заяви РФ щодо продовження війни у 2026 р. потребують сміливості наших партнерів

Графіки відключення електроенергії діятимуть у четвер майже по всій Україні

Орбан заявив, що Єврокомісія зняла питання щодо використання російських заморожених активів з порядку денного Ради ЄС

Зеленський та Павел обговорили ситуацію на фронті та продовження чеської ініціативи

"Слуга народу" обрала новим лідером партії першого віцеспікера парламенту Корнієнка - Арахамія

Рішення саміту ЄС матимуть наслідки як для України, так і для самого Союзу

В Запорізькому районі росіяни атакували дроном цивільне авто, двоє поранених

До українських вишів з окупованого Криму вступає майже на 90% менше дітей, ніж до вторгнення, - представниця президента в АРК

Аварійно-рятувальні роботи в Запоріжжі завершено: 30 постраждалих, зокрема 5 дітей – МВС

УЧХ допомагає постраждалим після авіаудару РФ по Запоріжжю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА