Інтерфакс-Україна
07:02 24.08.2021

США підтримують контакти з талібами, але мови про формальні відносини не йде

2 хв читати
США підтримують контакти з талібами, але мови про формальні відносини не йде

США підтримують контакти з афганським рухом "Талібан" з низки проблем, але мови про довіру або про формальні відносини не йде, повідомив у понеділок на брифінгу представник держдепу США Нед Прайс.

"Ми жодним чином не довіряємо "Талібану", мови про довіру не йде. Йдеться про наші інтереси і інтереси афганського народу, і ми спілкуємося з "Талібаном" з цих проблем. Ми не просимо у них будь-якого дозволу і не встановлюємо з ними будь-яких формальних відносин, ми лише робимо все можливе, щоб сприяти евакуації", - сказав він.

"І таліби знають, що за будь-яким перешкоджанням евакуації американських громадян, за будь-яким перешкоджанням наших дій піде жорстка відповідь", - додав Прайс.

Раніше в понеділок радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван повідомив на брифінгу в Білому домі, що американська адміністрація підтримує постійні контакти з "Талібаном" з проблем, пов'язаних з політикою і безпекою.

"Ми щодня підтримуємо контакти з талібами на політичними каналах і в сфері гарантування безпеки. Я не можу надати деталей цих дискусій, але вони стосуються широкого кола питань", - сказав він.

"Ми обговорюємо з талібами всі аспекти стосовно Кабула - щодо того, що відбувається в аеропорту, як забезпечити проїзд до аеропорту для американців і громадян інших країн", - зазначив Салліван.

При цьому, за його словами, президент США Джо Байден поки не розглядає можливості спілкування з лідерами талібів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок ворожого удару по центру Куп’янська загинула мирна мешканка - Синєгубов

ДСНС: У столиці через нічну атаку загинула одна людина

ДТЕК відновив електропостачання для понад 3 тис. абонентів Києва після нічної атаки

Китайські компоненти знайдені в дронах, які атакували Київ вночі, в Одесі пошкоджено консульство КНР – МЗС

Внаслідок атаки РФ у Кривому Розі відомо про 6 постраждалих

Зеленський повідомив про повернення групи українців з полону

ЦПД: РФ розсилає в органи влади фейковий лист про підготовку до евакуації міністерств і державних відомств на захід України

Службова недбалість посадовця Міноборони завдала державі збитків на понад 2 млрд грн

Кількість постраждалих у Києві через російський удар зросла до 26 осіб, серед них дитина

Ускладнення роботи транспорту та комунальних підприємств очікується у суботу через грози та шквали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА