Інтерфакс-Україна
09:26 24.08.2021

Науковці станції "Академік Вернадський" привітали українців із Днем Незалежності

1 хв читати

Науковці НАН України, які перебувають на станції "Академік Вернадський" в Антарктиді, привітали Україну з Днем Незалежності.

Вітання розміщено на YouTube-каналі.

"Ми, 12 учасників 26-ї української антарктичної експедиції, перебуваючи на науковій станції "Академік Вернадський" за 15 тис. км від дому, вітаємо рідну країну з найвіддаленішого куточка Землі, де майорить наш державний прапор. Ми представляємо різні регіони України... Незважаючи на те, що ми вражені величчю і красою Антарктики, наші серця б'ються в унісон із серцями всіх українців. І хоча нікуди не дітися від суму по домівках і прагнення побачити рідних, ми щасливі представляти тут інтереси нашої держави. Вітаємо Україну з ювілеєм. Бажаємо їй розвитку, перемог і процвітання. Віримо в її успіх так само, як віримо в успіх нашої місії в Антарктиді", - привітали українців полярники.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: У 2026 р потенціал у виробництві тільки дронів і ракет буде вже $35 млрд

У Черкасах чоловік помер під час проходження медкомісії в ТЦК

Кількість "Томагавків" для України залежатиме від позиції Трампа щодо ескалації

Правоохоронці повідомили колишньому судді одного з районних судів Дніпропетровщини про підозру в отриманні хабаря

Конкурсна комісія сподівається обрати голову Держмитслужби протягом шести місяців

У Києві стався вибух, є загиблий і поранений

Збагачувальна фабрика ДТЕК на Донеччині знов атакована ворогом

Нідерланди та Україна обговорили подальшу підтримку для літаків F-16

Рух поїздів на ніжинському напрямку здійснюється під резервними тепловозами, частина поїздів прямує об’їзними маршрутами – УЗ

У застосунку Резерв+ не можна буде отримати послуги чи оновити документ у четвер вночі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА