Інтерфакс-Україна
19:39 24.08.2021

Польща надала Україні 650 тис. доз вакцини AstraZeneca

1 хв читати
Польща надала Україні 650 тис. доз вакцини AstraZeneca

Польща надала Україні 650 тис. Доз вакцини компанії AstraZeneca, яку вже розвели по регіонах, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Дякую уряду Польщі і пану президенту Анджею Дуді за підтримку і гуманітарну допомогу, надану нашій країні в рамках боротьби з COVID-19. 650 тис вакцин AstraZeneca вже розвезено в регіони", - написав Ляшко на своїй сторінці в Facebook.

Разом із тим, він зазначив, що також у найближчі дні в медичні установи доставлять засоби індивідуального захисту, апарати ШВЛ, кисневі концентратори і кардіомонітори.

"Вірю, що спільними зусиллями отримаємо незалежність від пандемії у всьому світі!", - зазначив міністр

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

Генштаб ЗСУ: Уражено "Невинномиський Азот", що виробляє базові компоненти для вибухових речовин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА