Інтерфакс-Україна
15:51 26.08.2021

На відремонтованій автодорозі Київ - аеропорт "Бориспіль" встановлять автоматизовану систему управління рухом

1 хв читати

На автодорозі Київ - Міжнародний аеропорт "Бориспіль" планують запустити інтелектуальну автоматизовану систему управління дорожнім рухом.

Як наголошується в повідомленні Державного агентства автомобільних доріг України ("Укравтодор"), ремонт зазначеної ділянки головної автомагістралі столиці Міжнародний аеропорт "Бориспіль" - М-03 Київ - Харків - Довжанський був завершений до Дня Незалежності України.

Проїжджу частину оновили менше ніж за два місяці.

Наразі вісім смуг руху в обидва боки є комфортними для проїзду і мають нове дорожнє покриття, з розміткою та сучасним освітленням.

"Вперше на цій 17-кілометровій ділянці дороги буде встановлена інтелектуальна автоматизована система управління дорожнім рухом. На інформаційних табло відображатиметься інформація про дорожні умови та обмеження, дозволену швидкість, дорожні затори, температуру і стан дорожнього покриття", - зазначають в "Укравтодорі".

Перші цифрові табло поки що працюють у тестовому режимі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц оголосив свій візит до Києва, а також лідерів Франції, Польщі та Британії

Глава СБУ звільнив з посади працівника СБУ Лойфа після журналістського розслідування - ЗМІ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА