16:38 26.08.2021

McDonald's вилучила молочні коктейлі з меню у Великій Британії через "ковідну" нестачу водіїв

2 хв читати
McDonald's вилучила молочні коктейлі з меню у Великій Британії через "ковідну" нестачу водіїв

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's Corp. прибрала молочні коктейлі з меню у всіх своїх 1250 ресторанах у Великій Британії через проблеми з постачаннями, викликані нестачею водіїв вантажівок, пише MarketWatch з посиланням на повідомлення компанії.

"Як і багато інших ритейлерів, ми маємо проблеми, викликані перебоями в ланцюгах постачань, які впливають на доступність деяких наших продуктів. Бутильовані напої та молочні коктейлі тимчасово недоступні в наших ресторанах в Англії, Шотландії та Уельсі", - наголошується в повідомленні.

Останнім часом у Великій Британії посилився дефіцит товарів, викликаний проблемами з постачаннями. Виною цьому стало поєднання двох факторів - Brexit і пандемії COVID-19, зазначає MarketWatch.

По-перше, вихід Великої Британії з ЄС наприкінці минулого року ускладнив отримання дозволів на роботу громадянам європейських країн у Великій Британії. По-друге, обмеження, викликані пандемією COVID-19, призвели до численних перенесень виходу на роботу водіїв вантажівок, які щойно здали іспит, повідомила Асоціація автомобільних вантажоперевезень Великої Британії. За її даними, кількість водіїв у Великій Британії скоротилася на 100 тис. порівняно з допандемійним періодом (тоді їхня кількість була 600 тис.).

McDonald's - не єдина компанія галузі, що стикається з описаною проблемою. Минулого тижня мережа кафе Nando's, що спеціалізується на стравах з курки, тимчасово закрила майже 50 своїх точок через дефіцит курячої продукції. Мережа ресторанів швидкого харчування KFC попередила, що проблеми в ланцюгах постачань можуть призвести до видалення деяких страв із меню.

Супермаркети Великої Британії теж повідомили про проблеми з постачаннями деяких товарів.

Уряд Великої Британії, у свою чергу, для подолання проблем із постачаннями тимчасово збільшив кількість годин, яку водії вантажівок можуть перебувати за кермом, зазначає MarketWatch.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА