08:02 27.08.2021

Шмигаль: З 1 вересня НУШ стартує у пілотних 5-х класах 136 шкіл України

1 хв читати
Шмигаль: З 1 вересня НУШ стартує у пілотних 5-х класах 136 шкіл України

З 1 вересня у пілотних 5-х класах 136 шкіл України стартує Нова українська школа (НУШ), заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"В Україні триває реформа Нової української школи. З 1 вересня НУШ стартує у пілотних п'ятих класах 136 шкіл України", - цитує заяву прем'єр-міністра прес-служба Кабміну під час вступної промови на засіданні уряду в четвер.

"Ця модель організації освітнього процесу покликана навчити дітей критичному мисленню, а замість простого заучування інформації — набувати компетенції для застосування знань у реальному житті", - зазначив Шмигаль.

Глава уряду також зазначив, що кожен педагогічний працівник повинен мати можливість користуватися особистим комп'ютером.

"В Україні продовжує реалізовуватися програма забезпечення освітян необхідними технічними засобами для організації освітнього процесу, зокрема і в межах дистанційної форми навчання", - сказав він.

За словами прем'єр-міністра, цього року для придбання ноутбуків вчителям державою на місця виділено субвенцію в розмірі 1 млрд грн.

 

 

ОСТАННЄ

ЄС готовий сприяти забезпеченню гарантій безпеки для України – доданий до висновків саміту текст

У ЄС вітають готовність держав активізуватися для постачання військової допомоги України – текст, доданий до висновків саміту

Зеленський і Рютте обговорили реальні кроки для наближення миру

Лідери ЄС про принципи мирних переговорів: ніяких переговорів про Україну без України, надійні гарантії безпеки та повага територіальної цілісності

У ЄС підтвердили принцип підтримки територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів – текст, доданий до висновків саміту ЄС

Зеленський про допомогу Норвегії: дуже вчасне й необхідне рішення

Зеленський обговорив з королем Бельгії участь країни в підготовці перших кроків до закінчення війни

Зеленський 10 березня відвідає Саудівську Аравію, його команда залишиться там для роботи з делегацією США

Орбан заблокував висновки Європейської ради стосовно України

Мексиці не потрібно оплачувати мита на товари, включені в угоду USMCA, до другого квітня

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА