08:08 27.08.2021

Таліби покладають відповідальність за теракт в аеропорту Кабула на США та їхніх союзників

1 хв читати
Таліби покладають відповідальність за теракт в аеропорту Кабула на США та їхніх союзників

Рух "Талібан" заявив, що в теракті, який стався в аеропорту Кабула, є вина США та їхніх союзників.

"Ті, хто там створив цей безлад, несуть відповідальність за сьогоднішню атаку і подібні інциденти", - заявив представник талібів Вардак Альханафі у четвер.

За його словами, "ситуація в аеропорту Кабула викликає серйозне занепокоєння. Вандали незабаром можуть використати натовп для ненависті".

Наприкінці минулого тижня таліби вже вимагали від США навести лад в аеропорту Кабула. "Через хаос і заворушення в міжнародному аеропорту Кабула всі аеропорти країни перестали працювати, а польоти припинено", – заявив у неділю Вардак Альханафі.

"Сполучені Штати мають якнайшвидше покласти край цій незаконній і нелюдської ситуації в міжнародному аеропорту Кабула", - зазначив Альханафі у Twitter.

"У всій країні панує безпека і спокій, лише в аеропорту Кабула панує хаос, незахищеність і страх. Контроль над цим аеропортом належить Америці, яка, на жаль, не змогла забезпечити порядок і управління", - наголошується в заяві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА