Інтерфакс-Україна
08:19 27.08.2021

Зеленський співчуває народам США і Афганістану в зв'язку з терактами в Кабулі

1 хв читати
Зеленський співчуває народам США і Афганістану в зв'язку з терактами в Кабулі

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття народам США і Афганістану, сім'ям усіх загиблих у результаті терактів у Кабулі (Афганістан).

"Жахливий теракт у Кабулі. Глибокі співчуття народам США і Афганістану, сім'ям усіх загиблих. Одужання пораненим. Тероризм повинен бути засуджений усіма сторонами в Афганістані", - написав Зеленський у Twitter у четвер.

Він наголосив, що необхідно спільними зусиллями евакуювати тих, хто залишилися в афганській столиці.

"Спільно з партнерами повинні активніше працювати для евакуації тих, хто потребує допомоги", - йдеться в повідомленні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА