В Україні очікується нестійка погода, місцями дощі, грози і тумани

Найближчої доби нестійку погоду Правобережжя України визначатиме атмосферний фронт, на решті території країни переважатиме поле підвищеного тиску.
Як повідомляє Укргідрометцентр, у суботу вночі, 28 серпня, у західних, Житомирській, Вінницькій, Одеській та Київській областях помірний дощ (у Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Житомирській і Вінницькій областях значний дощ), удень на Закарпатті та Прикарпатті невеликий дощ, місцями гроза, на решті території без опадів.
Уночі та вранці на Закарпатті, Прикарпатті, у східних і північно-східних областях туман.
Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с.
Температура вночі 10-15°, на узбережжях морів до 18°, удень у західних і північних областях 20-25°, на решті території 26-31°.
У Києві в суботу вночі дощ, удень без опадів; температура вночі 12-14°, удень 23-25°.
За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, в Києві 28 серпня найвища температура вдень (+ 35,1°) була в 1943 році, найнижча вночі (+ 6,0°) – у 1970 році.
У неділю, 29 серпня, в західних, Житомирській, Вінницькій областях помірні, місцями значні дощі з грозами, на решті території без опадів, лише вдень у Київській і Черкаській областях місцями короткочасний дощ, гроза.
Вітер переважно північно-східний, 7-12 м/с.
Температура в західних областях уночі 9-14°, удень 17-22°; у північних областях вночі 11-16°, удень 23-28°; на решті території вночі 17-22°, удень 28-33°.
У Карпатах значний дощ; температура вночі 4-9° тепла, удень 11-16°.
У Києві в неділю без опадів. Вітер північно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 12-14°, удень 25-27°.
Уранці 27 серпня температура води в Чорному та Азовському морях була в межах 22-25°, у Дніпрі поблизу Києва - 22°.