Інтерфакс-Україна
15:44 27.08.2021

Прогноз погоди в Україні на останні вихідні літа

3 хв читати
Прогноз погоди в Україні на останні вихідні літа

Область низького тиску із центром над Скандинавією з прохолодою і дощами продовжує хазяйнувати на заході країни в останні вихідні серпня. На південно-східній частині України - спека та невелика хмарність, на решті території - помірна температура повітря та локальні дощі. Літо залишається позаду, останні вихідні серпня - з явними прикметами осені. Перша ознака осені - холодні ночі. Ще одна ознака - ранкові тумани, які вже цими вихідними будуть у західній та північній частині України. 

За прогнозом Sinoptik.ua у ніч на 28 серпня в Житомирській, Рівненській, Волинській, Хмельницькій, Вінницькій областях можуть пройти дуже сильні дощі з кількістю опадів 15-40 мм за 12 годин або менше.

Західна частина України знаходиться в зоні низького тиску. А це означає, що у вихідні та на початку тижня буде похмуро та дощитиме. Вранці очікуються слабкі тумани. У суботу та понеділок денна температура в регіоні до +21 °С, у неділю +15...+17 °С.

У Тернополі на День міста 28 серпня буде хмарна погода з невеликими порціями сонця. Повітря вдень прогріється до +19 °С. Опади навряд чи будуть в цей день. У неділю термометр покаже максимально +17 °С, буде хмарно, часом дощі. У понеділок стане більше сонця й тепла, до +20 °С вдень.

Південно-східні області України поки балує літо. У вихідні та на початку тижня майже в усьому регіоні, крім Одеської області, переважно ясно, денна температура повітря +29...+33 °С. Навіть температура вночі стане вище, до +21 °С. Дощі відступили, у вихідні опади не передбачаються.

В Одеській області температура повітря в суботу до +26 °С, хмарно, слабкий вітер змінних напрямків. У неділю та понеділок вдень ясно, +27 °С, посилення східного вітру до 6 м/сек. Ночі потеплішали, до +21 °С, але це потепління ненадовго.

У центрі країни атмосферні процеси не відрізняються однорідністю. У Вінницькій області холодне повітря із заходу зумовить температуру в +20…+21 °С та дощі з грозами. У Полтавській, Дніпропетровській, Кіровоградській областях жарко, до +31 °С, дутиме північний вітер до 6 м/сек. У Черкаській області +26... +27 °С, переважно ясно.

На півночі України у суботу хмарно з проясненнями, дощі, вдень повітря прогріється до +21...+22 °С, лише у Сумській області до +25 °С. У неділю та понеділок місцями пройдуть дощі, значно потеплішає, +27...+29 °С. У Житомирській області дощі, температура залишатиметься невисокою, +19...+21 °С.

У Києві парасольку варто носити з собою. У вихідні та на початку тижня дуже вірогідні грози з дощами. У суботу вдень +23 °С, у неділю та понеділок стане тепліше, до +27 °С, вночі до +19 °С. Вітер східних напрямків від слабкого до помірного. Атмосферний тиск всі ці дні буде зниженим.

28 серпня православні віруючі святкують Успіння Пресвятої Богородиці. Цей день - один з найважливіших в православ'ї та християнстві в цілому.

Прикмети: Якщо на Успіння туман - грибів буде багато. Сонячно й тепло на Успіння - бабине літо буде прохолодним.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА