Інтерфакс-Україна
07:17 28.08.2021

Після виведення військ США управління аеропортом Кабула перейде до афганців

1 хв читати
Після виведення військ США управління аеропортом Кабула перейде до афганців

США після виведення свого контингенту з Афганістану передадуть управління аеропортом Кабула афганцям, заявив у п'ятницю представник Держдепу США Нед Прайс.

"Після нашого виходу ми передамо аеропорт назад афганському народу", - сказав Прайс під час брифінгу.

Раніше президент США Джо Байден заявляв, що до 31 серпня США завершать виведення свого контингенту з Афганістану, проте не виключав і більш пізнього строку.

Таліби попередили, що не терпітимуть іноземної військової присутності в Афганістані після 31 серпня. Крім того, в русі "Талібан" заявили, що не мають наміру дозволяти продовження в аеропорту Кабула американської операції з термінової евакуації цивільних осіб після 31 серпня.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бельгія виступає проти репараційного кредиту Україні з основою росактивів

Ворожі обстріли забрали життя двох жителів Донецької області, зруйновані 19 цивільних об’єктів – МВС

Удари РФ по енергетиці додатково знеструмили понад 20 тис. споживачів в чотирьох областях – Міненерго

Рютте сподівається, що фінансування PURL буде становити $1 млрд на місяць

Рютте сподівається на позитивний результат переговорного процесу щодо мирного плану для України

Німеччина купує зброю на $200 млн для України через механізм PURL – ЗМІ

Фон дер Ляєн: сьогодні історичний день для ЄС – ми повністю відмовляємося від росенергоносіїв

Рубіо: Тільки Путін може закінчити цю війну з російського боку

Жителька Херсона загинула під обстрілами у вівторок, ще 3 людей в області поранені, пошкоджені 13 будинків – обладміністрація

Велика Британія виділяє Україні GBP10 млн на відновлення енергоструктури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА