Інтерфакс-Україна
14:14 28.08.2021

"Свободівці" на акції в Києві озвучили свої заклики напередодні зустрічі Зеленського з Байденом

1 хв читати

У Києві перед майбутньою зустріччю президентів України та США - Володимира Зеленського та Джозефа Байдена - відбувається акція "Вимоги нації".

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Украна", акція розпочалася на майдані Незалежності, потім учасники організованою колоною пройшли Хрещатиком і піднялися до будівлі Офісу президента з боку вулиці Лютеранської. Акція відбувається в супроводі правоохоронців.

Організаторами акції став київський осередок Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Участь у заході бере лідер політсили Олег Тягнибок.

Насамперед учасники мітингу вимагають відмовитися від реалізації Мінських угод, запровадження особливого статусу для Донбасу, проведення виборів на окупованій території, імплементації "формули Штайнмаєра", а також від участі в переговорах у "нормандському форматі".

Крім того, учасники акції вважають за необхідне вимагати від США, як гаранта Будапештського меморандуму, участі в переговорах щодо завершення війни на Донбасі, прямої військової допомоги для України, надання Україні статусу основного союзника США поза НАТО, а також блокування добудови газопроводу "Північний потік-2 ".

В акції беруть участь близько тисячі осіб. Біля воріт на вході на територію Офісу президента вишикувалася стіна з правоохоронців. Тому акція відбувається переважно на розі вулиць Лютеранської та Банкової.

Як повідомлялося, зустріч президентів України і США Володимира Зеленського та Джозефа Байдена у Вашингтоні відбудеться 31 серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок

Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок

Відшкодовано ще понад 40 млн грн, якими заволоділи у межах програми "Турбота. Назустріч киянам" - прокуратура

За високофункціональним протезуванням понад 95% становить імпорт, в 2026р запрацюють гранти для виробників біонічних протезів - Музиченко

Зеленський після доповіді Умєрова: напрацьовано документи по гарантіям безпеки, відновленню і базовій рамці для закінчення війни

Музиченко: понад 80% протезувань в країні закривається за держпрограмою

Посадовець міськради Дніпра та ще три особи підозрюються в мільйонних збитках бюджету на відновленні житла після обстрілів

В Україні очікується снігова та морозна погода

Кілька днів пішло на ліквідацію пожежі на промпідприємстві в Одеській області - ДСНС

Кількість людей з інвалідністю в Україні відповідає європейським показникам, але йде тренд на збільшення - директор Фонду соцзахисту Музиченко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА